با تیم فرانقش آریا آشنا شوید

FARA NAGHSH ARIA

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. با تیم فرانقش آریا آشنا شوید

شركت فرانقش آریا در سال 1383 تاسيس شده است. موسس این شرکت مهندس مصطفی داودآبادی از پیشگامان رشته نقشه برداری ایران و دانش آموخته دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مهد نقشه برداری ایران می باشند. مهندس داودآبادی با تجربه فراوانی که در سال های قبل از تأسیس این شرکت در زمینه نقشه برداری زمینی در پروژه های بزرگ ایران از جمله راهسازی، ساختمانی، نیروگاهی و… داشته اند و نیز آموزش تعمیرات تخصصی که زیر نظر اساتید خبره این حوزه در ایران و خارج از کشور دیده اند، پکیج کاملی از تجربه کسب کرده بودند و توانستند این تجربیات گرانبها را در اختیار نیروهای جوان شرکت بگذارند که باعث شد در اولین سال های تأسیس این شرکت به سرعت پیشرفت کنند.
برخورد صحیح و مسولانه بر اساس ارزش های سازمانی و پایبندی به تعهدات داده شده در این سال های طولانی سبب شد تا شرکت های بزرگ ومعتبر در حوزه های مختلف عمرانی و همچنین مهندسین عزیز همکاری خود با این شرکت را شروع کنند و تا به امروز این همکاری با قدرت ادامه دارد.

سابقه :
شركت بازرگانی فرانقش آریا در سال 1383 تأسيس شده است و در زمينه تعمیرات، خرید، فروش، اجاره، واردات و توزیع انواع تجهیزات نقشه برداری و ابزار دقیق، ابزارهای اندازه گیری و نرم افزارهای تخصصی نقشه برداری از برندهای معتبر و مشهور دنیا فعاليت می كند.

اهداف :
هدف اين شركت توانمند سازی مهندسين و متخصصين نقشه برداری از طریق آموزش صحیح مشاوره درست و اصولی برای دستيابی به آخرين سخت افزار، نرم افزار و تكنولوژی های روز نقشه برداری است.

 

پس از چندین سال فعالیت در این صنف و کسب اعتبار بالا به دلیل کیفت مطلوب خدمات از نظر مشتریان ما تصمیم به گسترش کار توسط نسل بعدی تیم خود گرفتیم که در این راستا از کمک های تمامی دوستانی که مایل به همکاری با تیم ما باشند استقبال می کنیم و از تجربیات آن ها استفاده خواهیم کرد.
اکنون، با گذشت سالیان بسیار طولانی از فعالیت در زمینه تجهیزات مهندسی، می توانیم بگوییم که از پیشگامان این رشته بودیم، دستگاه ها، نرم افزارها و فناوری های نوین نقشه برداری به روز و دقیق را در بهترین شرایط به مشتریان عزیز خود تقدیم کردیم و بازخوردهای بسیار خوبی گرفتیم. همچنین بخش بسیار قوی در تعمیرات، کالیبراسیون و آموزش دستگاه های مختلف با بهترین تجهیزات موجود را در اختیار داریم.
فعالیت صادقانه و خوب به مهندسین نقشه برداری و پاسخ گویی خوب و صبورانه کارشناسان این شرکت به مشتریان عزیز، همواره از اولویت های اصلی این شرکت بوده و خواهد بود.

فهرست